Fanklub Harlej - Oficiální stránky

Domů Fanklub Souhlas se 101

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Souhlas uživatele podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů. V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, uděluje uživatel poskytovateli na dobu trvání členství ve Fanklubu Harlej, z.s., souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování svých osobních údajů, a to pro účely související s činností spolku a pro vzájemnou komunikaci s poskytovatelem o všech jím poskytovaných službách a v souvislosti s nimi.

Udělení souhlasu je naprosto dobrovolné a uživatel může svůj souhlas kdykoli odvolat. Uživatel má právo přístupu ke svým osobním údajům, jejich kontroly a také právo na změnu či opravu osobních údajů, jakož i další práva stanovená v ust. § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

Správcem osobních údajů uživatele je Fanklub Harlej, z.s. (dále poskytovatel). Poskytovatel se proto zavazuje nakládat s veškerými osobními údaji uživatele v souladu s platnými právními předpisy, především podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, s cílem jejich maximálně možného zabezpečení a ochrany před neoprávněným přístupem, ztrátou nebo jiným zneužitím.

Registrace Registrace mladší 18-ti let
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Více detailů

Přihlásit se

Login:

Heslo: