Fanklub Harlej - Oficiální stránky

Domů Fanklub FAQ

Otázky a odpovědi

Proč se registrovat?

  • Získáš identifikační „psí známku“
  • Podpiskartu kapely
  • Slevy v e-shopu
  • Drobné fanklubové dárky při každém prodloužení členství - certifikát na volný vstup na koncert (po prvním prodloužení), náramek (po druhém prodloužení), klíčenka (při třetím prodloužení), pláštěnka (při čtvrtém prodloužení), klobouček atd.
  • Možnost zúčastnit se srazů fanklubu včetně srazů s kapelou
  • Vstupné na klubový koncert
  • Možnost zúčastnit se fanklubových soutěží o ceny
  • Natáčení videoklipu nebo návštěva nahrávacíh studia

Proč mám něco platit?

Protože bez peněz to nejde. Dvě stě korun na rok není tak moc (kolikrát člověk nechá večer v hospodě daleko víc) a za tohle budeš mít „psí známku“, zážitky k nezaplacení a ještě můžeme uplácet kapelu drobnými dárky. Příspěvek platí jeden celý rok od data připsání na účet. Na konec platnosti příspěvku budeš včas upozorněn.

Kam to mám poslat?

Na účet fanklubu č. 238 965 048/0300. Lze bankovním převodem i složenkou. Jako variabilní symbol uvedeš buď variabilní symbol, které ti přidělí systém, nebo v případě zaslání přihlášky poštou datum narození ve tvaru ddmmrrrr (tak třeba 07051998).

Do kdy mi přijde identifikační „psí známka“? Můžu si jí koupit, i když nebudu členem?

Do 30 - ti dnů od připsání tvého příspěvku na účet fanklubu. Ne, „psí známka“ nahrazuje klasickou klubovou kartu a je určena pouze členům fanklubu. „Psí známka“ také opravňuje k čerpání výhod a slev. Jediný, kdo jí má navíc a není členem FK, je kapela. 

Jak si můžu být jist/a, že mé peníze nebudou zneužity?

Tak to si člověk nemůže být jist nikdy. Ale v našem FK vybrané příspěvky budou použity pouze a jen na pokrytí nezbytných výdajů fanklubu, na výrobu uvítacího balíčku, cen do soutěží, dárků pro kapelu apod. Navíc jsme povinni vést účetnictví a kdokoliv z vás může kdykoliv požádat o nahlédnutí do účetnictví.

Tak jsem se tedy zaregistroval/a,ale stejně mi nejde se přihlásit. Kde je problém?

Registrace je dokončena až připsáním platby na účet FK. Pokud jsi si jist/a, že tomu tak už musí být, kontaktuj Moniku (ověření připsání platby) nebo webmastera (technický problém).

Fakt budu moct pokecat s kapelou? 

Fakt. Na srazech, na koncertech, v hospodě… Jak říká Tonda: „My pokecáme rádi s každým“. 

Pokud máš nějaké další dotazy, kontaktuj bez váhání kohokoliv ze sekce Kontakty.

Registrace Registrace mladší 18-ti let
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Více detailů

Přihlásit se

Login:

Heslo: