Fanklub Harlej - Oficiální stránky

Domů Novinky Novinky Článek

Příjem nových členů je kvůli GDPR zatím pozastaven!

1. března 2018 10:37 433x
Novinky

Bohužel stále není úplná jasná situace ohledně GDPR - Nařízení evropského parlamentu a Rady EU o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Tímto Nařízením, jeho aplikací a jeho následky se i s webmasterem intenzivně zabýváme.

K pozastavení přijímání nových členů do spolku jsme přistupovali s těžkým srdcem, ale v případě, že by byl FK nucen skončit v podobě, jak ho známe, a to ke dni 25. května 2018, bylo by nám líto Vašich členských vkladů, za které byste si vlastně ani v plné míře nemohli užít Vašich členských výhod.

Věříme, že naše pohnutky pochopíte. O další situaci kolem Nařízení Vás budeme informovat.

Za Fanklub Harlej, z.s.

Monika.