Fanklub Harlej - Oficiální stránky

Problémy s webem

17. dubna 2023 11:46 503x
Novinky

Už delší dobu nás trápí problémy s webovými stránkami fanklubu. Bohužel neodcházejí automaticky generované emaily, tzn. maily s platebními podmínkami při přihlášení se do fanklubu a maily upozorňující na blížící se výroční termín vstupu do fanklubu. Snažíme se o odstranění problému, ale zatím bezvýsledně.

V případě, že jste vyplnili registraci do FK a nepřišel vám potvrzující email, obraťte se na kontaktní osoby (Monika, Tom nebo Standa) buď emailem nebo třeba prostřednictvím facebooku.

A stejný postup zvolte v případě "propadnutí" členství, protože jste byli vyřazeni  i z emailové databáze a nebudou vám chodit emaily např. o připravované akci s FK. My to bohužel jinak než z vašeho kontaktu nezjistíme.

Díky. Monika.

Heslo: