Fanklub Harlej - Oficiální stránky

Domů Novinky Akce

Akce

Sraz fanklubu HořiceAhoj. Zdravím. Tak konečně se zase bude dít!!! Fanklub vyhlašuje sraz svých čle

17. července 2018 v 14:38, Akce

Na tento víkend fanklub vyhlašuje sraz svých členů na festivalu v Hořicích!!!

S EMANEM PO KŘIVOKLÁDSKÝCH LESÍCH ANEB S HARLEJEM DO PŘÍRODY".

6. listopadu 2017 v 08:45, Akce

Fanklub Harlej spolu se "zlým klukem" Emanem vyhlašuje termín nultého ročníku podzimního pochodou "S EMANEM PO KŘIVOKLÁDSKÝCH LESÍCH ANEB S HARLEJEM DO PŘÍRODY".

Mezifanklubový turnaj ve fotbálku

19. června 2017 v 11:21, Akce

Na plánovaný mezifanklubový turnaj ve fotbálku máme postavený tým!

Tradiční vánoční večírek s Harlejem!

14. listopadu 2016 v 14:57, Akce

Vánoční fanklubový večírek s Harlejem se bude letos konat 4. prosince!

Hlasování do Slavíka a Rockzone

5. října 2016 v 12:47, Akce

Opět můžete hlasovat do Slavíka a Rockzone!

Zimní bowling

2. února 2016 v 12:32, Akce

Ahoj. Zdravím. Díky moc všem třiceti účastníkům, kteří dorazili na zimní bowling. Byla to myslím skvělá akce a opravdu jsme nečekali takový zájem. Zarezervovali jsme původně dvě dráhy a nakonec se muselo hrát na třech drahách od 20 hodin a na třech drahách od 21 hodin. Také bych chtěla poděkovat naší "superpaparazzi" Evě Hejlové za dokonalou fotoreportáž, kterou si už teď můžete prohlédnout na našich fb stránkách. Na nás některých je vidět opravdu pekelné soustředění :).

Info ke srazu fanklubu

22. ledna 2016 v 11:27, Akce

Jak už jsme avizovali, dne 30.1.2016 proběhne další zimní sraz fanklubu.

Sraz fanklubu

15. ledna 2016 v 09:43, Akce

Ahoj. Zdravím. Sraz fanklubu proběhne v sobotu 30.1.2016 v Praze. Na základě výsledků ankety sháníme pro vás sportoviště na curling, ovšem zřejmě to bude trochu problém.

Plánovaný sraz fanklubu

4. ledna 2016 v 17:44, Akce

Ahoj. Zdravím. Tak už zase plánujeme nějakou zimní akci s fanklubem.

Info ke srazu před Lucernou II.

1. prosince 2015 v 13:35, Akce

Ahoj. Zdravím.

Mám novinku ke srazu. Vzledem k tomu, že se v Lucerně bude točit DVD Harleje, je nutné, abychom v 18 hodin byli všichni před Lucernou. Budeme se točit na DVD s vlajkou fanklubu. Takže se všichni aspoň učešte, ať jsme krásní :)

Další stránky:
12