Fanklub Harlej - Oficiální stránky

Sraz fanklubu

15. ledna 2016 09:43 1014x
Akce

Odpolední sobotní časy jsou prakticky nedosažitelné, a to jak z hlediska naplnění kapacity, tak z hlediska finančního. Jedná se především o halu na pražských Roztylech a Zbraslavi. Pokusíme se ještě využít našeho šarmu a zajistit curling někde jinde, ale bohužel fakt nic nemůžeme slíbit. Navíc by se musely utvořit minimálně 4 týmy po 4 - 5 lidech. Po dohodě s Tondou, když nevyjde ten curling, proběhne tradiční bowling na tradičním místě a v tradičním čase, protože žádný jiný návrh na sport nepadl. Omlouváme se radši dopředu všem, co se na curling těšili, ale zkusíme slíbit, že příště to budeme zajišťovat s dostatečným časovým předstihem. Už budeme vědět, jak to s curlingem funguje. Jářku, kdo nic nedělá, nic nezkazí, no.... O dalším průběhu budeme informovat.

Heslo: